Zkuste si luxusní olivově zelený sametový taburet Kave Home Angelica 45 cm!

Taburet Kave Home Angelica se díky svému elegantnímu designu skvěle hodí do romantických a boho interiérů. Jeho potah je vyrobený ze 100% bavlny se sametovým vzhledem.

Potah je odnímatelný, takže ho můžete kdykoliv snadno sundat a zbavit skvrn. Doporučujeme ho však prát pouze v ruce – nedávejte ho do pračky ani sušičky na prádlo.

Taburet Angelica můžete mít také ve světle růžové barvě, slušet jim to bude i společně.

Elegantní design do vašeho interiéru

Taburet Kave Home Angelica je skvělým doplňkem do každého interiéru. Díky svému olivově zelenému sametovému potahu působí velmi luxusně a elegantně. Pokud máte doma boho nebo romantický styl, bude se k němu skvěle hodit. Můžete ho použít v obývacím pokoji jako místo k sezení, ale také jako podnožku.

Praktický odnímatelný potah

Díky odnímatelnému potahu se nemusíte bát žádných skvrn. Pokud něco na taburet upadne, stačí ho snadno sundat a vyprat. Doporučujeme však prát potah pouze v ruce, aby si uchoval svůj sametový vzhled. Pokud potah bude vypraný a krásně vonět, taburet bude vypadat opět jako nový.

Využití v různých místnostech

Taburet Angelica se hodí nejen do obývacího pokoje, ale také do ložnice nebo dětského pokoje. Pokud máte doma malé dítě, může být taburet skvělou hračkou a zároveň pohodlným místem pro odpočinek. V ložnici pak může sloužit jako krásný doplněk ke křeslům nebo posteli.

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.