Volně stojící keramické umyvadlo Rea Daria – kvalitní designový kousek do vaší koupelny!


Symbol nadčasové elegance a kvality

Keramické umyvadlo Daria je opravdovým klenotem mezi keramickými umyvadly. Jeho překrásný design a nadčasový vzhled jej dělá neopakovatelným a bezkonkurenčním na trhu. Daria se stala symbolem nadčasové elegance a kvality v oblasti sanitárního vybavení koupelen.

Originální a neopakovatelný vzhled

Největší přednosti umyvadla Daria jsou jeho originální a neopakovatelný vzhled. Designéři Rea dokázali s velkým umem vytvořit umyvadlo, které láká svou jednoduchostí a čistými tvary. Každý detail je pečlivě promyšlený a plně funkční, takže se Daria hodí jak pro moderní, tak pro klasické koupelny.

Technické parametry umyvadla

Pokud si chcete pořídit toto nádherné keramické umyvadlo, můžete se spolehnout na jeho technické parametry. Šířka umyvadla je 440 mm, otvor na baterii je 35 mm, hloubka umyvadla je 380 mm a výška umyvadla je 839 mm. Umyvadlo lze napojit na odpad ze zdi, nebo ze země dle Vašeho výběru.

Odkaz na produkt

Chcete vidět toto nádherné umyvadlo na vlastní oči? Stačí kliknout na následující odkaz: Keramické umyvadlo Daria na Atcomplet.cz.

Keramické umyvadlo Rea Daria

Závěr

Keramické umyvadlo Daria od Rea je bezesporu kvalitní, designový kousek do Vaší koupelny. Jeho nadčasový vzhled, pečlivě promyšlený design a funkčnost jej dělají jedním z nejlepších keramických umyvadel na trhu. A s možností napojení odpadu ze zdi, nebo ze země, máte zajištěno pohodlí a snadnou instalaci. Pokud hledáte něco unikátního a originálního pro Vaši koupelnu, je Daria to správné volba!

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.