Vitrína SOMER: Elegantní kombinace dřevěného dubu artisan a lesklé černé barvy

Vitrína SOMER je nejen skvělým místem pro uskladnění porcelánu, skla a ostatního nádobí, ale také nádherným kouskem nábytku, který dokáže ozvláštnit jakýkoliv interiér. Vitrína SOMER je vyrobená z kvalitního materiálu a jeho design byl pečlivě promyšlen. Kombinace tmavého dubu artisan a lesklé černé barvy okamžitě přitahuje pozornost každého návštěvníka.

Barva: dub artisan/černý lesk

Dřevěný dub artisan je materiál, který se zvláštním způsobem pretavil do nádherného kusu nábytku, jakým vitrína SOMER bezpochyby je. Dub artisan má svou unikátní strukturu, která vypadá jako několik vrstev, přičemž každá z nich má jinou barvu. V kombinaci s lesklou černou barvou vytváří vitrína SOMER unikátní vizuální zážitek.

Materiál: lamino tloušťky 16 mm

Materiálem, který byl pro výrobu vitríny SOMER použit, je lamino tloušťky 16 mm. Toto lamilované dřevo se vyznačuje vysokou pevností a odolností vůči poškození, což z ní činí ideální materiál pro výrobu samotné vitríny.

Rozměry (šxvxh): 120 x 140 x 40 cm

Vitrína SOMER má rozměry 120 x 140 x 40 cm, což znamená, že poskytuje dostatečně prostoru pro uskladnění většího množství nádobí, ale zároveň se vejde do menších prostor.

Dodáváno v demontu

Vitrína SOMER je dodávána v demontu, což znamená, že si ji můžete snadno sestavit sami doma. Všechny potřebné díly jsou v balení a návod k sestavení je jednoduchý a srozumitelný.

Vitrína SOMER: Elegantní kombinace dřevěného dubu artisan a lesklé černé barvy

Pokud tedy hledáte elegantní a zároveň praktický kus nábytku, neváhejte a zvolte si vitrínu SOMER. Jeho design je skvělým doplňkem jakéhokoliv interiéru a jeho kvalitní zpracování vám zaručuje dlouhodobou spokojenost. Vitriínu SOMER můžete zakoupit na stránkách https://www.sidonia.cz/produkt/vitrina-somer-dub-artisan-cerny-lesk za skvělou cenu.

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.