Umyvadlo Laufen Palace s rozměry 120×51 cm a třemi otvory pro baterii H8117040001081


Umyvadlo Laufen Palace

O produktu

Umyvadlo se třemi otvory pro baterii o šířce 120 cm, hloubce 51 cm a výšce 16 cm. Umyvadlo je ideální volbou pro komfortní koupelnu, která bude nejen funkcionalní, ale také moderní. Umyvadlo Palace od Laufen je velkorysejší než běžné umyvadlo, s jeho rozměry se bude hodit do každé koupelny.

Designové umyvadlo Laufen Palace se třemi otvory pro baterii bude dobře vypadat v každé koupelně. Umyvadlo je vyrobeno z kvalitních materiálů, což zajišťuje jeho trvanlivost a odolnost. Je lehce a snadno održovatelné, což ocení každý majitel s většími nároky na kvalitu.

Jednoduchá montáž umyvadla Palace od Laufen je nutná pro jeho plné využití. Balení neobsahuje sifon a baterii, ty je třeba dokoupit zvlášť. Montážní sadu je také potřeba dokoupit, umožní snadnou montáž umyvadla a jeho bezproblémovou funkci.

Technické specifikace

  • Rozměry šířka 120 cm x hloubka 51 cm x výška 16 cm
  • Tři otvory pro baterii
  • Balení neobsahuje sifon a baterii
  • Montážní sada nutná pro plné využití
  • Vyrobeno z kvalitních materiálů
  • Designový vzhled

Nakupujte na Maliboo.cz

Pokud hledáte kvalitní a moderní umyvadlo, rozhodně si prohlédněte nabídku Maliboo.cz. Zde naleznete umyvadlo Laufen Palace s rozměry 120×51 cm a třemi otvory pro baterii H8117040001081 za skvělou cenu. Navštivte náš e-shop a nechte se přesvědčit o kvalitě našich produktů.

Koupit na Maliboo.cz

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.