Udržujte potraviny čerstvé s Brabantia dózou na potraviny


Dóza na potraviny Tasty+ hranatá tmače šedá umělá hmota – 0,7L

Brabantia je nizozemská společnost, která se specializuje na výrobu kvalitních a designových domácích potřeb. Mezi jejich produkty patří i dóza na potraviny Tasty+, která dokáže udržet vaše potraviny čerstvé po delší dobu.

Brabantia dóza na potraviny

Dóza na potraviny Tasty+ je vyrobena z kvalitní umělé hmoty, která neobsahuje BPA (bisfenol A). To znamená, že dóza na potraviny je bezpečná pro vaše zdraví a pro vaše potraviny.

Výhodou dózy na potraviny Tasty+ je také její těsnící víčko, které dokáže udržet potraviny čerstvé po delší dobu. Díky víčku se do dózy nedostává vzduch, vlhkost ani nežádoucí pachy z okolí.

Dóza na potraviny Tasty+

Specifikace dózy na potraviny Tasty+

  • Materiál: umělá hmota (bez BPA)
  • Objem: 0,7 litru
  • Barva: tmavě šedá

Dóza na potraviny Tasty+ je také snadno omyvatelná v myčce na nádobí. Díky jejímu designu se bude dobře hodit do každé kuchyně.

Pokud hledáte kvalitní dózu na potraviny, která udrží vaše potraviny čerstvé a zároveň bude hezká na pohled, určitě doporučujeme vyzkoušet dózu na potraviny Tasty+ od značky Brabantia. Zakoupit ji můžete na tomto odkaze.

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.