Tmavě šedá mýdlenka Kela Mari: Luxusní péče pro vaši pokožku

Tmavě šedá mýdlenka Kela Mari je skvělým doplňkem do vaší koupelny. Tato luxusní mýdlenka poskytuje vaší pokožce dokonalou péči díky svému složení z přírodních ingrediencí a éterických olejů. Díky svému elegantnímu designu se navíc skvěle hodí do každé moderní koupelny.

Praktický box

Praktický box s víkem značky Kela má dvojí využití. Otevřený může posloužit jako jednoduchá mýdlenka, uzavřený jej můžete použít pro snadný přenos mýdla. Je tedy ideální pro cestovatele či sportovce, kteří chtějí mít vždy k dispozici kvalitní mýdlo pro péči o svou pokožku.

Tmavě šedá mýdlenka Kela Mari

Přírodní složení

Složení mýdlenky Kela Mari je zcela přírodní. Obsahuje éterické oleje z levandule, bergamotu a rozmarýnu, které mají pozitivní vliv na naši pokožku a navíc mají příjemnou vůni. Levandule má antiseptické vlastnosti a pomáhá při problémech s akné, bergamot zlepšuje prokrvení pokožky a pomáhá při stresu a úzkosti, rozmarýn má antioxidační účinky a zlepšuje funkci krevního oběhu.

Přírodní složení mýdlenky Kela Mari

Jak používat?

Mýdlenka Kela Mari se používá stejně jako běžné mýdlo. Navlhčete ji vodou a aplikujte na pokožku. Po použití mýdlo opláchněte a nechte uschnout. Pokud ji používáte v praktickém boxu, stačí ji vytáhnout a použít jako běžnou mýdlenku. Po použití ji zase uložte zpět do boxu a uzavřete víčko.

Kde ji koupit?

Pokud se chcete těšit z kvalitních přírodních ingrediencí a luxusního designu mýdlenky Kela Mari, můžete ji zakoupit na stránkách www.nabytekhned.cz. Na této stránce najdete i další produkty této značky, které vám pomohou zlepšit vaši koupelnu a péči o vás samotné.

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.