Styl a praktičnost v jednom – Komoda SINTRA ST43 od MEBLINE v dubu samdal/bílém lesku

Komoda SINTRA ST43 je přesně tou vožbou pro ty, kteří hledají ideální kombinaci elegance, stylu a praktičnosti v jednom. Tento moderní nábytek od výrobce MEBLINE v sobě spojuje kvalitní materiály, vysokou funkčnost a estetický vzhled, který zaujme hned na první pohled.

Komoda SINTRA ST43: Rozměry

Komoda SINTRA ST43 je dlouhá a úzká, což z ní dělá ideální řešení pro místnosti s omezeným prostorem. Konkrétně jde o rozměry:

  • Šířka: 220 cm
  • Výška: 86 cm
  • Hloubka: 40 cm

Díky těmto rozměrům se komoda perfektně hodí do předsíně, obývacího pokoje nebo ložnice. Sloužit může jako úložné prostory, ale i jako dekorační prvek.

Specifické informace o komodě

Komoda SINTRA ST43 je k dostání v provedení Dub Samdal / Bílý Lesk (24BSKS43). Z lamina vyrobená deska zaručuje trvanlivost a odolnost proti poškození. Systém otevírání je push to open, což umožňuje jednoduché a pohodlné otevírání bez potřeby madla.

Tento kus nábytku má záruku 24 měsíců, takže si můžete být jistí jeho kvalitou a spolehlivostí.

Pokud hledáte další doplňky do svého interiéru, určitě byste měli mrknout i na další nábytek od HELVETIA:

HELVETIA nábytek

Těšíme se na Vaši objednávku!

Vybrat si ideální komodu pro Vaše bydlení není vždy snadné, ale s komodou SINTRA ST43 od MEBLINE Vám výběr určitě usnadníme. Pokud je pro Vás důležitou vlastností praktičnost, moderní design a kvalitní materiály, pak je tento nábytek volbou pro Vás. Objednejte si komodu SINTRA ST43 ještě dnes na stránce: https://www.crosta.cz/produkt/mebline-komoda-sintra-st43-dub-samdal-bily-lesk a ocenění si již brzy vychutnávejte.

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.