Strom života na plátně od značky Wallity – rozměry 30×80 cm


Strom života na plátně od značky Wallity

Rozměry 30×80 cm

Chcete svůj interiér rozehrát barvami, aniž byste přemalovávali zdi? Využijte obrazu Tree of life! Ústředním motivem je strom s větvemi ústícími ve žlutá kolečka. Nachází se na výrazném červeném pozadí, které je doplněno o květiny a ptáčky. Celá scenérie je vyzobrazena velice hravým stylem, které potěší oko dospělého jedince i dítěte. Z tohoto důvodu se hodí nejvíce do obývacího pokoje, kde jej bude moci obdivovat celá rodina! Zároveň skvěle dokreslí dětské království nebo pracovnu, které vdechne nový život.

Moderní aranžmá

Vzhledem k divočejším barvám se hodí spíše do moderních aranžmá, ale s troškou fantazie pro něj najdete místo i v klasickém stylu. Můžete obraz využít i jako dárek pro někoho blízkého, kterému chcete vykouzlit úsměv na tváři.

Specifikace produktu

  • Do jakéhokoliv aranžmá
  • Rámovaný
  • Motiv stromu
  • Rozměry: 30×80 cm

Závěr

Pokud hledáte barevný prvek do vašeho interiéru, který vám dokáže dodat na energii, radosti a pozitivním myšlení, je tento obraz ideální volbou. Pokud si nejste jistí, jestli je pro vás ideální, prohlédněte si nejnovější slevy na oficiálních stránkách nabytekhned.cz a neváhejte se vyptat naší zákaznické podpory na další informace.

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.