Sanela – Nerezová umyvadlová baterie se senzorem SLU45B


Úvod

Umyvadlová baterie se senzorem je moderním řešením pro hygienické mytí rukou nebo zubů. Sanela přichází s novou řadou umyvadlových baterií, které spojují design a funkčnost. Jedním z modelů je nerezová umyvadlová baterie se senzorem SLU45B.

Design

Baterie má oblý design, který je vkusný a moderní. Hodí se tedy do většiny koupelen. Nerezové provedení zajišťuje dlouhou životnost a odolnost proti korozi či jiným vlivům prostředí.

Funkce

Baterie obsahuje senzor, který zajišťuje automatické otevírání a zavírání vody. To znamená, že není potřeba se dotýkat baterie, což přispívá k vysoké hygieně. Při použití se průtok vody nastaví na 6 litrů za minutu, což zaručuje dostatečný přísun vody při mytí rukou.

Rozměry

Výška baterie je 10,7 cm a ramínko je ve výšce 6 cm. Tyto rozměry jsou ideální pro umyvadla různých velikostí.

Závěr

Pokud hledáte moderní a funkční umyvadlovou baterii, je nerezová baterie se senzorem SLU45B od Saneli tou správnou volbou. Navíc máte možnost si ji zakoupit na stránkách Nábytek Pro Život.

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.