Prosklená vitrína JAMES od značky WOOOD (373748-Z)


O PRODUKTU

Krásná a stylová vitrínka JAMES od holandského výrobce kvalitního nábytku WOOOD. JAMES má konstrukci a venkovní desky vyrobeny z černě lakovaného masivního dřeva borovice, které se pyšní certifikátem FSC, což značí ekologicky získané a k přírodě šetrné dřevo. Přední část tvoří 2 posuvné dveře s černým rámem a 4mm tlustým sklem. Uvnitř na vás čekají 3 police a spodní posuvné dveře z dřevotřísky s dekorem kaštanu. Uprostřed jsou menší přihrádky třeba na víno a to v černé barvě. Spojení hnědé a černé působí velmi elegantně a krásně.

S ČÍM SLADIT

Krásný a jedinečný styl vitrínky krásně ozdobí každý interiér a dostane do něj kouzlo útulna. Nádherné provedení zaujme a nechá vyniknout prvky, které vitrínu charakterizují. Hodí se do klasicky i moderně laděných prostor, historických bytů a domů či na venkovská sídla. Krásně zapadne do světlého i tmavého interiéru. Skvěle bude vypadat s nábytkem ve stejné barvě a stylu.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

  • Materiál vitríny: masivní borovicové dřevo
  • Materiál dvířek: masivní borovicové dřevo, sklo
  • Materiál vnitřních polic: dřevotříska
  • Barva vitríny: černá
  • Barva vnitřních polic: hnědá, dekor kaštanu
  • Rozměry vxšxh: 200x125x47cm

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: nutno smontovat

Péče: nečistoty odstraňujte vlhkým či suchým hadříkem.

Pokud hledáte vitrínu, která se stane výrazným prvkem vašeho interiéru, vitrínu, která spojuje kvalitu s designem, vyberte si vitrínu JAMES od značky WOOOD. Vitrína JAMES s černými posuvnými dveřmi a hnědými dekorem kaštanu na policích se stane neodmyslitelnou součástí vašeho domova. Rozhodněte se pro vitrínu JAMES a nebudete litovat.

Pro více informací o produktu a nákup navštivte naši stránku na adrese: https://www.atcomplet.cz/produkt/woood-prosklena-vitrina-james-373748-z.

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.