Povlak na postel AmeliaHome Meadore v růžovém odstínu, rozměr 170×210


Povlak na postel AmeliaHome Meadore v růžovém odstínu

Prošívaný přehoz na postel AmeliaHome z kolekce Meadore v růžové barvě je vyrobený z vysoce kvalitního materiálu. Pozornost poutají ozdobné bambule, které jsou na každé straně. Přehoz je stylovým a praktickým doplňkem každé ložnice. Zároveň může sloužit jako multifunkční prvek, který ocení každá rodina při každé příležitostí.

Jeho rozměr je 170×210 cm, což ho činí vhodným pro většinu standardních postelí. Barva růžová zase dodává do vaší ložnice romantický a sofistikovaný nádech.

Specifikace produktu:

  • Prošívaný přehoz na postel Meadore
  • Průměr ozdobné bambule 1 cm
  • Barva: růžová
  • Materiál: 100% polyester
  • Výplň 100% polyester
  • Značka: AmeliaHome

Doporučujeme prát ručně a sušit ve vodorovné poloze. Pokud je nutné žehlení, nelze přehoz žehlit při vyšší teplotě než 110 stupňů Celsia. Nesušte přehoz v sušičce a nechlorujte ho.

Pokud se vám líbí design a kvalita přehozu AmeliaHome Meadore, nemusíte zůstat jen u povlaku na postel. Podívejte se i na další produkty ze stejné série. Určitě se najde něco dalšího, co vám padne do oka a zpříjemní váš spánek.

Chcete-li si prohlédnout povlak na postel AmeliaHome Meadore v růžovém odstínu, můžete kliknout na tento odkaz: AmeliaHome Meadore – prošívaný přehoz na postel v růžovém odstínu.

povlak na postel AmeliaHome Meadore růžový

Povlak na postel jako multifunkční prvek

Přehoz na postel může být velice praktickým doplňkem ložnice. Pokud máte návštěvu, můžete ho použít jako prostěradlo a okamžitě mít přistýlku pro další osobu. Navíc, díky svému designu a barvě, se hodí i jako doplněk do obývacího pokoje nebo terasy.

AmeliaHome Meadore – série doplňků

Přehoz není jediným produktem ze série AmeliaHome Meadore. Můžete si pořídit i další doplňky jako jsou polštářky, povlaky na polštáře, prostěradla nebo deky. Pokud si vyberete celou kolekci, zajistíte si sjednocenost designu a můžete si vytvořit krásné prostředí, ve kterém se budete cítit příjemně.

povlak na polštář AmeliaHome Meadore růžový

Závěrem tedy můžeme konstatovat, že prošívaný přehoz na postel AmeliaHome Meadore je krásným, praktickým a kvalitním doplňkem ložnice. Pokud hledáte povlak na postel v růžovém odstínu, určitě stojí za zvážení. Navíc si můžete pořídit i další doplňky ze stejné série a vytvořit si tak prostředí, ve kterém se budete cítit příjemně a pohodlně.

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.