Oživte svůj interiér s koberecem Conceptum Hypnose od Alno – krémová barva a rozměr 160×230 cm

Přidejte do svého interiéru kouzlo s tímto elegantním kobercem Alno v módní krémové barvě, která nikdy nezklame. Tento koberec zaujme každé oko!

Popis produktu

Koberec Conceptum Hypnose od Alno je pravým klenotem v oblasti doplňků do interiéru. Tento krémový kousek je nejen elegantní, ale také velmi praktický.

Koberec je vyroben z polyesteru, což znamená, že je velmi odolný a nemusí být často čištěn. Díky protiskluzové spodní straně se nestane, že by se koberec posouval a způsoboval nebezpečí pro vaše zdraví.

Aby byla údržba co nejjednodušší, lze koberec prát v pračce. Takže se nemusíte bát, že by se na něm usadily nečistoty a právě kvůli tomu by byl nutný profesionální čisticí servis.

Technické specifikace

  • Barva: krémová
  • Materiál: polyester
  • Velikost: 160×230 cm
  • Protiskluzová spodní strana
  • Praní v pračce

Pro více informací se podívejte na stránky produktu.

Závěr

Koberec Conceptum Hypnose od Alno je naprostou trefou do černého, pokud hledáte něco, co váš interiér ozvláští. Krémová barva je velmi moderní a zároveň velmi univerzální, takže se skvěle hodí prakticky do jakéhokoli prostoru.

Koberec Conceptum Hypnose od Alno

Nečekejte a okamžitě si objednejte tento kousek.

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.