Oboustranná matrace Moonia Chrono Sport Multizone pro zdravý spánek, rozměr 80 x 200 cm


Klíčové vlastnosti matrace

  • Vysoce kvalitní materiály – Vyrobeno z viskoelastické pěny, pěny SuperSoft a vláken Biotherm, které eliminují tlakové body a vytvářejí efekt ležení na obláčku.
  • Vícezónová konstrukce – Matrace Chrono Sport Multizone má 12 podpěrných zón, které zabraňují vzniku tlakových bodů a zajistí klidný spánek.
  • Technologie Duo-System – Zahrnuje dvě nezávislé tuhosti na každé straně: Střední tuhost na straně A a Vysoká tuhost na straně B.
  • Antialergický a antibakteriální potah – Matrace je vybavena potahem, který je sanitizovatelný, antiplísňový a antiroztočový. Potah také zajišťuje termoregulaci a optimální prodyšnost a chrání matraci před vlhkostí.

Pokud hledáte kvalitní matraci, která vám zajistí zdravý a klidný spánek, je Oboustranná matrace Moonia Chrono Sport Multizone tou správnou volbou. Tato matrace nabízí několik klíčových vlastností, které jsou pro zdravý spánek nezbytné.

Vytváří efekt ležení na obláčku

Matrace Chrono Sport Multizone vytváří efekt ležení na obláčku, což umožňuje eliminovat tlakové body a poskytuje tak pohodlný a klidný spánek. Tento efekt je dosažen díky 6 cm silnému vícevrstvému systému, který je složen z viscoelastické pěny, pěny SuperSoft a vláken Biotherm.

Nabídka matrace Moonia Chrono Sport Multizone je skvělou volbou pro všechny, kteří mají problémy s bolestí zad nebo problémy s nespavostí. Díky vytvoření efektu ležení na obláčku můžete být jisti, že se probudíte zcela odpočatí a s pocitem pohodlí.

Vícezónová matrace pro zdravý spánek

Vícezónová matrace Chrono Sport Multizone má 12 podpěrných zón, které zabraňují vzniku tlakových bodů na vašem těle. Tyto zóny jsou navrženy tak, aby se flexibilně přizpůsobovaly tvaru vašeho těla a zajistily tak klidné prostředí pro zdravý spánek.

Nabízíme Vám matraci, která se postará o Vaše zdraví, aby byl každý Váš den dokonalý. V nabídce máme matrace různých velikostí a výšek, takže si můžete vybrat tu, která Vám nejvíce vyhovuje.

Technologie Duo-System pro dokonalé přizpůsobení

Matrace Chrono Sport Multizone je vybavena technologií Duo-System, která zahrnuje dvě nezávislé tuhosti na každé straně: Střední tuhost na straně A a vysokou tuhost na straně B. Díky této technologii si můžete snadno přizpůsobit matraci Vašim potřebám a získat tak dokonalou podporu pro Vaše tělo.

Při výběru matrace je důležité mít na paměti své potřeby a preference. Technologie Duo-System nabízí skvělou možnost přizpůsobení a matrace tak dokonale vyhoví nárokům a potřebám každého jednotlivce.

Antialergický a antibakteriální potah pro zdravější spánek

Potah matrace je sanitizovatelný, antiplísňový, antiroztočový a má antibakteriální systém. Tento potah chrání matraci před vl

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.