Obdélníková sprchová vanička SIKO z litého mramoru 120×80 cm v bílém provedení – SIKOSTONE12080SB

Pro moderní koupelnu hledáte elegantní, praktickou a prostornou sprchovou vaničku? SIKO má pro vás řešení – obdélníkovou sprchovou vaničku z litého mramoru.

SIKOSTONE12080SB je sprchová vanička od značky SIKO, která se honosí vysokou kvalitou a životností. Rozměry této vaničky jsou 120x80x2,5 cm, což zajišťuje dostatek prostoru pro sprchování.

SIKOSTONE12080SB má elegantní a moderní design, takže je ideální volbou pro každou moderní koupelnu. V praxi to znamená, že tuto vaničku lze používat jak v rodinných domech, tak v koupelnách hotelů a dalších veřejných místech.

SIKO sprchová vanička z litého mramoru v barevném provedení

Pro výběr sprchové vaničky máte v zásadě dvě možnosti – buď se rozhodnete pro bílé provedení, nebo budete vybírat z široké škály barev.

SIKOSTONE12080SB je v bílém provedení, což je nejčastější volba. Pokud ale hledáte něco zajímavějšího, můžete si vybrat z mnoha dalších barev. Například barevné provedení Blanco dodá vaší koupelně zajímavý a svěží vzhled.

Jedním z hlavních důvodů, proč si pořídit vaničku SIKO, je její materiál. SIKOSTONE12080SB je vyroben z litého mramoru, což zaručuje vysokou odolnost a kvalitu. Materiál této vaničky je totiž extrémně tvrdý a odolný vůči poškození.

Chcete si objednat sprchovou vaničku SIKO?

Navštivte stránku www.brega.cz a objednejte ji ještě dnes!

SIKOSTONE12080SB se dodává bez sifonu, takže je nutné si ho dokoupit. Nožičky pro tuto vaničku se nevyrábí, ale většinou lze dokoupit univerzální nožičky, které jsou kompatibilní s většinou sprchových vaniček na trhu.

Pokud hledáte spolehlivou, praktickou a elegantní sprchovou vaničku, neváhejte a objednejte si SIKOSTONE12080SB od značky SIKO. Vaše koupelna se s touto vaničkou stane nejen prostornější, ale také modernější a svěžejší!

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.