Neodolatelné kovové muffiny s košíky a cukrovým papírem – nabídka Orion Forma

Kvalitní pečící forma je nezbytnou součástí každé kuchyně. Forma na 12 kusů muffinů udělá radost všem hospodyňkám, neboť pečení muffinků se těší stále větší oblibě.

Forma na muffiny vám umožní upéci si skvělé a chutné muffiny. Je opatřena nepřilnavým povrchem, který brání připečení. Součástí balení je 72 papírových košíčků, ve kterých pak muffiny servírujete. Materiál: kov, papír. Rozměry: 35 x 27 x 3 cm, pr. muffinu 6,5 cm“.

Pomocník v každé kuchyni

Forma na muffiny je nezbytný pomocník v každé kuchyni. S její pomocí můžete snadno upéct muffiny do tvaru klasických koulí. Tato forma je z kvalitního kovu, který je odolný a nerozpadá se ani při velkém ohni. Forma má rozměry 35 x 27 x 3 cm, takže se do ní vejde 12 muffinů o průměru 6,5 cm. Muffiny v této formě nehoří díky nepřilnavému povrchu, který obsahuje. Do balení je také zahrnuto 72 papírových košíčků, které lze použít jako servírovací nádoby pro muffiny.

Chutné muffiny pro každou příležitost

Pokud rádi pečete a máte rádi sladké dezerty, tato forma na muffiny je tou nejlepší volbou pro vás. S ní můžete upéct vynikající muffiny, které se stanou hit na jakékoli oslavě, rodinném grilování nebo pikniku. Můžete použít různé recepty a přidávat do těsta různé ingredience, jako je ovoce, čokoláda, ořechy a další. Muffiny se v této formě pečou rychleji, skvěle vypadají a jejich chuť je naprosto neodolatelná.

Nabídka Orion Forma

Tato forma na muffiny je nabízena společností Orion Forma. Ta se specializuje na výrobu kvalitních a praktických kuchyňských pomůcek. Společnost nabízí širokou škálu produktů, jako jsou formy na dorty, pekáče na chleba, plechy na pečení a další. Všechny produkty jsou vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů a jsou praktické a snadno použitelné. Na internetových stránkách společnosti najdete také 72 papírových košíčků, které lze použít jako servírovací nádoby pro muffiny.

Tento výrobek můžete zakoupit na e-shopu www.skvelynabytek.cz, kde ho naleznete za výhodnou cenu. Produkty společnosti Orion Forma jsou velmi oblíbené u zákazníků a vyznačují se vysokou kvalitou a praktičností. Pokud hledáte kvalitní a praktickou formu na muffiny, tento produkt je tou správnou volbou pro vás.

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.