Moderní záclona Homede s očky Kresz Eyelets ve stříbrné barvě a rozměrech 280 x 140 cm v bílé barvě


Vhodná pro každou místnost

Záclony z kolekce Kresz značky Homede jsou vhodné pro každou místnost vašeho domova. Dokonale zkrášlí a zútulní interiér. Jedinečná záclona v elegantní bílé barvě působí velice decentně a vkusně.

Kusová záclona bez práce

Jedná se o kusovou záclonu, se kterou nebudete mít žádnou práci. Záclona je opatřena stříbrnými kroužky o průměru 4 cm, což zaručuje snadnou a rychlou montáž na vaše závěsné tyče. Díky širokému rozměru 280 x 140 cm bude záclona dokonale padnout na vaše okno.

Elegantní a moderní design

Tento model záclony je určen pro všechny, kteří dbají na vkusný design a kvalitu. Homede značka je známá svou kvalitou a záclony s očky Kresz Eyelets nejsou výjimkou. Stříbrné očka v kombinaci s bílou barvou dokonale ladí s moderním designem interiéru.

Objednejte si záclonu ještě dnes

Nemusíte hledat dál, záclona Homede s očky Kresz Eyelets je tím pravým produktem pro vás. Navštivte náš eshop a objednejte si ji ještě dnes. Sledujte náš web, kde vám přineseme další kvalitní a vkusné produkty pro váš domov.

Homede záclona Kresz Eyelets Silver

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.