Moderní komoda FLETCHER 4S v ořechovém provedení s bílými detaily

Komoda je jedním z nejvyhledávanějších kusů nábytku pro svou multifunkčnost a skladovací kapacitu. je skvělou volbou pro ty, kdo hledají kvalitní a nadčasový nábytek do svého domova.

Šuplíková komoda

Tato šuplíková komoda má čtyři praktické šuplíky, které vám umožní ukládat věci podle vlastních preferencí. Šuplíky jsou dostatečně prostorné a mají hloubku 30 cm, takže se do nich vejde mnoho věcí.

Tato komoda je vyrobena z kvalitního laminovaného materiálu, který garantuje vysokou odolnost proti poškrábání a otření. Barva ořechu s bílými detaily vytváří elegantní a moderní dojem a skvěle zapadne do jakéhokoli interiéru.

Rozměry (šxhxv): 70x35x82 cm

Rozměry této moderní komody jsou šxhxv: 70x35x82 cm, což ji dělá ideální pro menší místnosti. Díky kompaktním rozměrům se komoda perfektně vejde třeba do předsíně nebo kanceláře. Navíc se dodává v demontovaném stavu, což znamená, že ji můžete snadno dopravit kamkoli potřebujete.

Komoda FLETCHER 4S se dodává s 24měsíční zárukou, která vás ujistí o vysoké kvalitě tohoto nábytku.

Komoda FLETCHER 4S na našem e-shopu

Pokud jste se rozhodli obrátit se na naši nabídku, rozhodně neváhejte a zvolte moderní komodu FLETCHER 4S v ořechovém provedení s bílými detaily. Koupit ji můžete přímo na našem e-shopu, kde najdete mnoho dalších kusů moderního nábytku.

Moderní komoda FLETCHER 4S v ořechovém provedení s bílými detaily

Zvolte kvalitní a moderní nábytek pro váš byt a užijte si jeho praktičnost a krásu každý den!

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.