Moderní a pohodlná: Šedá konferenční židle Kave Home Ralfi


Jednoduchý design a kvalitní zpracování

Šedá otočná konferenční židle Ralfi skvěle zapadne do interiéru vašeho domova i reprezentativních prostor jednacích místností vaší firmy. Je to moderním nadčasovým posezením, které zaujme na první pohled svým jednoduchým designem a také kvalitním zpracováním.

Plastový polstrovaný sedák a kovová podnož tvoří působivou a elegantní kombinaci. Tento vzhled se hodí do mnoha různých stylů vnitřního zařízení, například do moderních kanceláří nebo do současných bytových interiérů.

Snadná manipulace

Příjemným bonusem jsou plastová kolečka, která zajišťují snadnou manipulaci. Nemusíte tedy židli nosit z místa na místo, můžete ji jednoduše odvézt tam, kam ji potřebujete, aniž byste museli zvedat celou židli.

Konferenční židle Ralfi se hodí i pro usazení hostů na konferenční stolici. Příjemně polstrovaný sedák zajistí pro své hosty velmi pohodlné posezení. Díky svému modernímu a elegantnímu provedení bude vaše kancelář či místnost působit velmi stylově a nadčasově.

Specifikace

Konferenční židle Ralfi má jednoduché provedení, ale nesmírně působivý vzhled. Výšku sedáku lze snadno upravit a to až v rozmezí 10 cm. Toto řešení umožňuje, aby na židli comfortable seděl každý, aniž by musel sedět příliš vysoko nebo nízko.

Konferenční židle Ralfi je vyrobena z kovu a látkového materiálu, a proto vysoce odolná vůči poškození. Zároveň je tato židle velmi snadno ovladatelná a není těžká, takže ji můžete snadno přenášet.

Šedá konferenční židle Kave Home Ralfi najdete na stránkách Bestnabytek.cz, kde si ji můžete snadno objednat. Vyberte si moderní a pohodlnou židli pro vaši kancelář nebo do vašeho domácího interiéru a užijte si pohodlné a stylové posezení.

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.