ModernClock – Klasické nástěnné hodiny Simple Oak v hnědé a fialové barvě

Krásné nástěnné hodiny pro jakoukoliv místnost. Hodiny jsou vyrobeny s důrazem na každý detail a s dokonalou barevnou vyvážeností. Pokud hledáte elegantní doplněk do vašeho interiéru, právě jste ho našli. Jedinečné hodiny, které vám jistě ukážou správný čas a zároveň dodají vašemu domovu neopakovatelný šarm.

Pro ochranu hodin byl použit přírodní včelí vosk. Díky této úpravě se hodiny snadno udržují a vypadají jako nové po celá desetiletí. Kvalitní matný lak je šetrný k přírodě a dobře odolává běžnému opotřebení.

Dřevěné hodiny skvěle padnou do moderního, ale i klasického interiéru. Hnědá a fialová barva umocňuje atmosféru každé místnosti. Odezva zákazníků je pozitivní a často se setkáváme s tím, že tyto hodiny se staly centrem důrazu daného prostoru.

Hodiny lze zavěsit na háček na stěnu. Díky malým rozměrům jsou vhodné do každého interiéru a nezabírají moc místa. Všimněte si, že každý návštěvník při pohledu na hodiny si uvědomí, že jste člověk s vkusem a zároveň touhou mít něco neobvyklého v daném prostoru.

Specifikace hodin:

  • Barva: Hnědá a fialová
  • Materiál: Dřevo
  • Rozměry: 33,5 x 33,5 cm

Vyberte si a naše hodiny se stanou ústředním bodem vašeho interiéru. Pro přímý nákup navštivte stránku www.nabyteklevneji.cz, kde je k dispozici nejlepší cena na trhu.

Nástěnné hodiny Simple Oak

Nástěnné hodiny Simple Oak

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.