Křeslo EMMA – moderní design a pohodlnost v šedé barvě, rozměry 84 x 50 x 51 cm


Křeslo EMMA – moderní design a pohodlnost v šedé barvě

Jednoduché, elegantní a zároveň praktické křeslo

Křeslo EMMA disponuje pevnou konstrukcí, která je vyrobena ze 100% recyklovaného materiálu. Tento materiál je odolný vůči UV zaření, což zaručuje, že křeslo bude vypadat stále jako nové. Křeslo lze využít jak v interiéru, tak i v exteriéru.

Výhodou Křesla EMMA je jeho velká nosnost a je tedy vhodné jak pro domácnosti, tak i pro komerční účely např. do restaurací či konferenčních sálů. Křeslo umožňuje také stohování, díky čemuž jich můžete uskladnit mnoho na malém prostoru.

Rozměry, technické údaje a obsah balení

Křeslo EMMA má rozměry 84 cm x 50 x 51 cm (v x š x h) a váží 3,55 kg. Nosnost křesla je 150 kg a je vyrobeno z polypropylenu vyztuženého skelnými vlákny v šedé barvě. Křeslo není polohovací, ale lze jej stohovat, čímž se uvolní více místa.

Obsah balení tvoří 1 x Křeslo EMMA. Pokud tedy hledáte moderní a pohodlné křeslo s praktickou funkcí stohování, náš nábytek vám ho může nabídnout. Navštivte naši stránku https://www.skvelynabytek.cz/produkt/kreslo-emma-84-x-50-x-51-cm-seda a objednejte si křeslo EMMA dnes!

Křeslo EMMA

Křeslo EMMA nabízí jednoduchý a elegantní design, který zaručuje pohodlí a praktičnost. Je to skvělá volba pro všechny, kteří hledají moderní křeslo pro své interiéry. Pokud hledáte nábytek, který nabízí jak designovou stránku, tak i pohodlnost a praktické funkce, Křeslo EMMA bude pro vás skvělou volbou.

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.