Krémový koberec Mint Rugs Todra – Velikost 200 x 290 cm

Vneste do svého interiéru bohémsky rozevlátou atmosféru s kobercem z kolekce Todra. Přírodně laděná barevnost v odstínech béžové a šedé v nenásilné kombinaci s etnickými vzory dělá z tohoto koberce univerzální, ale přesto zajímavý kousek. Stejně tak i vaše bosé nohy si užijí haptický zážitek, kdy se na koberci střídají pruhy s měkoučkým vysokým vlasem a hladce tkanými plochami.

O materiálu:

Koberec je ze 100% polypropylenu. Nežmolkuje, snadno se udržuje a pyšní se odolností a trvanlivostí svých vláken. Hodí se do místností, ve kterých je podlahové vytápění. Neudržuje v sobě vlhkost a překvapí i svými antistatickými vlastnostmi. Navíc je tak jemný na dotek, že už nebudete chtít chodit po ničem jiném.

Výroba a design:

Koberec Mint Rugs Todra je na první pohled zajímavý svým etnickým designem, který ale není rušivý. Použití přírodních odstínů dodává interiéru pohodu a nostalgičnost. Koberec je vysoké kvality a precizně vyroben.

Využití v interiéru:

Koberec je velký, takže ho můžete využít jako dominantu pokojového designu, ale i jako příjemné místo pro relaxaci. Ideální je pro moderní interiéry, ale díky své univerzálnosti se hodí i do tradičních interiérů.

Pokud se vám koberec Mint Rugs Todra líbí a chtěli byste ho mít doma, zkuste se podívat na nabídku obchodu Nabytekted.cz. Tam najdete tento krémový koberec velikosti 200 x 290 cm za skvělou cenu.

Závěr:

Krémový koberec Mint Rugs Todra je nejen krásným doplňkem vašeho interiéru, ale také praktickým řešením pro všechny, kteří hledají kvalitní koberec s dlouhou životností. Díky své odolnosti a vynikajícím vlastnostem se do něj zamilují nejen vaše nohy, ale i celá rodina.

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.