Krášlící domácí dekorace: Drátěný koš s uchem a terakotový květináč od Esschert Design

Kousky Esschert Design nadělají krásu všude tam, kam se jen dostanou. A je jedno, jestli se jejich revírem stane váš obývák nebo terasa se zahrádkou. Radost vám budou dělat kdekoliv. Příkladem je třeba tento ručně vyráběný koš s květináčem, kterému to bude s bylinkou či okrasnou květinou náramně slušet. Ve spodní části navíc disponuje otvorem pro snadný odtok vody.

Nádherný design pro vaši domácnost

Tento krásný drátěný koš s uchem a terakotovým květináčem bude skvěle vypadat kdekoliv. Jeho jednoduchý a moderní design osvěží váš interiér nebo terasu/altánku/vstupní halu. Terakotový květináč dodá koši přírodní vzhled a hezky kontrastuje s kovovým drátem.

Ruční výroba kvalitních materiálů

Tento koš s květináčem je vyroben ručně z kvalitních materiálů, které jsou odolné a mají dlouhou životnost. Drátěný venkovní koš je vyroben z pevného plechu, který vydrží dlouhé roky a nekoroduje. Terakotový květináč je keramický, což zaručuje vysokou kvalitu a trvanlivost.

Odkaz na nákup

Pokud vás tento unikátní koš zaujal, můžete si ho objednat na odkazu: https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/drateny-kos-s-uchem-a-terakotovym-kvetinacem-esschert-design.

Upozornění na mrazuvzdornost

Je nutné vědět, že tento koš s květináčem není odolný proti mrazu. Proto ho nezapomeňte v zimě uložit do teplého a suchého prostoru, abyste ho uchránili před poškozením.

drátěný koš s uchem a terakotový květináč

Nakupte si tento koš s terakotovým květináčem od Esschert Design a ozdobte si svůj domov!

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.