Kancelářské křeslo SIG639: elegantní design v zeleno/černé barvě


Membránová látka / sítovina

Kancelářské křeslo SIG639 je vyrobeno z kvalitní membránové látky a sítoviny, které zajišťují příjemné a zdravé sezení po celý den. Tyto materiály umožňují prodyšnost a odvod vlhkosti, což je důležité pro udržení čistoty a hygieny. Navíc jsou tyto materiály velmi pevné a odolné vůči opotřebení.

Zvedací mechanismus

Tento typ kancelářských křesel je vybaven moderním zvedacím mechanismem, který umožňuje jednoduchou úpravu výšky křesla. To je velmi důležité pro správnou ergonomiku sezení, kdy je potřeba mít nohy pevně na podlaze a lokty v úhlu 90 stupňů na stolní desce. Tento mechanismus je velmi plynulý a snadný na používání.

TILT

Další výhodou kancelářského křesla SIG639 je funkce TILT. Tato funkce umožňuje naklánět zádovou opěrku až do úhlu 25 stupňů, což je ideální pro odpočinek a relaxaci. Tento systém je velmi snadno ovladatelný pomocí páky pod sedákem a lze jej snadno nastavit podle potřeby každého uživatele.

Platová kolečka

Kancelářské křeslo SIG639 je osazeno vysokokvalitními platovými kolečky, které jsou velmi tiché a pohodlné na používání. Tyto kolečka jsou ideální pro hladký a plynulý pohyb na tvrdých podlahách, jako jsou dlaždice nebo dřevěné desky. Díky nim lze snadno a pohodlně přesouvat křeslo z jedné části kanceláře do druhé.

Nosnost: 120kg

Kancelářské křeslo SIG639 má velmi vysokou nosnost až 120kg. To znamená, že je vhodné pro široké spektrum uživatelů různých výšek a váh. Tyto křesla jsou navržena tak, aby vydržela i náročnější pracovní podmínky, jako jsou dlouhé hodiny sezení v kanceláři.

Výška: 107-116 / 45-54cm

Kancelářské křeslo SIG639 je vyrobeno s ohledem na optimální výšku pro sezení u stolu. Díky tomu si uživatel může snadno nastavit správnou výšku sedáku a zádové opěrky, aby se mu pohodlně se sedělo celý den. Výška křesla lze jednoduše nastavit pomocí zvedacího mechanismu, aby odpovídala potřebám každého uživatele.

Šířka: 62cm

Kancelářské křeslo SIG639 má šířku 62cm, což zajistí dostatečný prostor pro pohodlné sezení. To je důležité pro správnou ergonomii sezení, kdy je potřeba mít nohy pevně na podlaze a mírně rozkročené pro správnou polohu.

Hloubka: 50cm

Hloubka kancelářského křesla SIG639 je nastavena na 50cm, což je ideální pro správnou podporu bederního oddělení. Díky této hloubce se uživatel může pohodlně opřít a vyhnout se přetížení zádových svalů. Hloubka kancelářského křesla SIG639 je ideální pro různé typy tělesné stavby a umožňuje komfortní sezení celý den.

Závěr

Kancelářské křeslo SIG639 je ideální volbou pro ty, kteří hledají elegantní a moderní design, vysokou kvalitu a pohodlné sezení po celý den. Díky svým vlastnostem, jako jsou zvedací mechanismus, funkce TILT, platová kolečka, vysoká nosnost, správná výška, šířka a hloubka, je toto křeslo skvělou investicí do komfortního a zdravého sezení. Pokud se rozhodnete pro kancelářské křeslo SIG639, můžete si jej zakoupit na adrese https://www.kupsinabytek.cz/produkt/kancelarske-kreslo-sig639-zeleno-cerne.

Kancelářské křeslo SIG639: elegantní design v zeleno/černé barvě

Kancelářská křesla SIG639

Kancelářská křesla SIG639

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.