Idze Šatní skříň MULTI35 – bez osvětlení v dubu sonoma/bílé barvě (203 cm)

Hledáte do své domácnosti moderní prvek, který by zároveň byl nábytkem? Nikdo nemá neomezený prostor, a proto musíte přemýšlet, jak dostat příjemný vzhled a praktickou stránku do jednoho kousku. Šatní skříň Multi35 A je přesně tím, co potřebujete. Její elegantní vzhled a jemné linie, které nijak nevyčnívají z řady, se skvěle hodí snad do každého stylu a místnosti. Zorganizuje šatník v ložnici, dětském i studentském pokoji, uložíte bundy i kabáty v předsíni a podobně.

Vyrobená je z pevné a kvalitní lamino desky. Hrany jsou ošetřeny ABS dýhou a posilují tak celkovou životnost nábytku. Vnitřní rozdělení vám dává možnost jednotlivé kousky oblečení pověsit na závěsnou tyč, kterou ve skříni najdete, a také vše složit do prostorných polic. Posuvné dveře nezabírají mnoho místa a po kovových kolejnicích je snadno otevřete i zavřete. Přední část má pololesklé čelo a je opatřená zrcadlem, které opticky zvětší místnost a také pomáhá s výběrem vhodného outfitu.

Specifikace produktu:

  • Šatní skříň rozdělená na dvě části
  • Dodáváno v demontu
  • Hrany opatřeny ABS
  • Pololesklé čelo
  • Výběr z více variant včetně přídavného LED osvětlení

Přidejte si šatní skříň Multi35 do vaší domácnosti a uvidíte sami, že praktickost a estetický vzhled mohou jít ruku v ruce. Objednat ji můžete na stránkách nabytekted.cz.

Šatní skříň Multi35 - 1

Nabízíme vám šatní skříň v bílé barvě s dokonalým dubovým sonoma provedením. Tato kombinace barev vytváří pohodové prostředí v každé místnosti. Díky svému modernímu designu a své plochy vás tahle skříň nikdy nezklame.

Šatní skříň Multi35 - 2

Využijte interní organizaci šatní skříně. Vytvořte si dle svých potřeb a typů oblečení svůj nejlepší šatník v Šatní skříni Multi35. Vnitřní organizace nabízí dva zavěšené systémy a police.

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.