Falco Sedací souprava Funny L černá a EKO bílá – perfektní kombinace stylu a udržitelnosti


Elegantní rohová sedací souprava Funny je vhodná do každého interiéru

Je těžké najít vhodný nábytek pro váš domov. Ale s rohovou sedací soupravou Funny, bezesporu dostanete perfektní kombinaci stylu a udržitelnosti. Tento nábytek je velmi vhodný do každého interiéru. Soupravu lze snadno umístit ke stěně, nebo do prostoru. Falco Sedací souprava Funny L je velmi pohodlná a elegantní.

Umístěte do vašeho bytu luxusní rohovou sedací soupravu Falco Funny L

Mnoho lidí si nestandardně pojmenovávají nábytek podle místa, kde je umístěn. Pokud máte sedací soupravu s dostatkem prostoru ať už představuje větší komponenty v místnosti nebo v blězkosti televize, může se stát, že se váš nábytek stane dominantním prvkem místnosti. Pokud hledáte takovou sedačku, kolekce Falco je pro vás to pravé řešení. Falco Sedací souprava Funny L vás zaujme svojí luxusní podívanou, stejně tak jako neuvěřitelným komfortem.

Rozložitelná sedací souprava s praktickým úložným prostorem

Pro mnoho lidí, je jedním z hlavních faktorů, které zvažují při výběru sedací soupravy, přítomnost praktického úložného prostoru. To je jeden z důvodů, proč jsou rozkládací sedací soupravy stále populárnější. S nábytkem Falco Sedací souprava Funny L si můžete užít nejen pohodlné sezení, ale také uskladnění předmětů tímto praktickým úložným prostorem.

Jednoduchým rozložením vznikne dostatečně velké lůžko vhodné k příležitostnému spaní (plocha 140×220 cm)

Kromě úložných prostorů Falco Sedací souprava Funny L nabízí ještě další zajímavou funkcionalitu. To je rozkládací funkce, díky níž můžete snadno transformovat sedačku na prostorné lůžko. Díky rozložení vznikne dostatečně velké lůžko vhodné k příležitostnému spaní o ploše 140x220cm.

Výplň sedáku tvoří pružiny faliste s kvalitní PUR pěnou. Tato kombinace zajistí pohodlné sezení

Pohodlí je největší prioritou při výběru sedací soupravy. S tímto účelem nabízí Falco Sedací souprava Funny L fantastické pohodlí. Výplň sedáku tvoří pružiny Faliste nádherně sladěné s kvalitní PUR pěnou. Tento způsob polstrování sedací soupravy zajistí pohodlné sezení.

Sedací souprava je potažena velmi oblíbenou kvalitní látkou Inari

Jedním z nejkrásnějších prvků Falco Sedací soupravy Funny L je její nádherný potah. Inari je velmi oblíbená kvalitní látka, bílá s černou s křížovým vazbou. Potah je velmi příjemný na dotek a zároveň velmi odolný. Každá polštářová sedací souprava je vyrobená v takovém rozsahu, aby byla vysoce estetická, ale zároveň vysoce funkční.

Tuto sedačku nabízíme v několika barevných variantách.

Zajímavým prvkem je proužek v kontrastní barvě, lemující sedací soupravu i polštáře

Je toho mnoho, co dělá Falco Sedací soupravu Funny L tak poutavou a atypickou. Jeden z nejzajímavějších prvků soupravy je proužek v kontrastní barvě, lemující celou sedací soupravu i polštáře.

V ceně sedací soupravy jsou 3 velké opěrné polštáře. Ostatní vyobrazené dekorace nejsou v ceně.

Udržitelnost výroby a designu

Nakonec, myslíme si, že je důležité zmínit, že Falco Sedací souprava Funny L nepřináší pouze estetické, praktické a pohodlné prvky, ale také udržitelnost výroby a designu. Tato sedací souprava vyjadřuje naši závaznost k prosperujíc

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.