Elegance a pohodlí v jednom – Expedo Čalouněná postel ZENONE s LED osvětlením a rozměry 180x200cm


Elegance a pohodlí v jednom – Expedo Čalouněná postel ZENONE

Pevná a stabilní postel

Expedo Čalouněná postel ZENONE je vyrobená z kvalitního materiálu, který zaručuje decennia pevnosti a stability. Všechny součástky, zejména rám postele, jsou dokonale zpracovány, aby vydržely a udržely za každé situace.

LED osvětlení a zrcadlo

Postel ZENONE je vybavena LED osvětlením a zrcadlem na vyvýšeném čele postele. To je to pravé pro ty, kdo hledají multifunkční postel Ideální pro čtení, sledování televize nebo pracování v posteli. Navíc umožňuje LED osvětlení vytvořit příjemnou atmosféru ve vaší ložnici.

Úložný prostor s mechanickým otevíráním

Pod matrací jsou praktické úložné prostory s mechanickým otevíráním. Tento detail umožňuje optimální využití prostoru a dokáže nahradit úložné prostory v šatnách a jiných místnostech ve vašem bytě.

Matrace DE LUX

Pro zajištění vaší pohodlné noci doporučujeme matraci DE LUX z naší nabídky. Tento unikátní materiál se postará o to, aby vaše noční spánek byl co nejpříjemnější. Matrace DE LUX je navržena tak, aby zajišťovala optimální podporu těla, aby se vaše svaly mohly plně uvolnit během spánku.

Vybírejte z více barev a rozměrů spací plochy

V našem sortimentu naleznete širokou nabídku barev pro čalounění ZENONE postele. Také máte na výběr z různých rozměrů pro vaši postel. Tímto způsobem si můžete vybrat tu nejvhodnější velikost a design postele pro váš pokoj.

Expedo Čalouněná postel ZENONE s LED osvětlením

Elegance a pohodlí v jednom – to je Expedo Čalouněná postel ZENONE. Pokud hledáte multifunkční postel s řadou unikátních vlastností, tato postel je pro vás tou ideální volbou. Díky kvalitnímu materiálu má postel vysokou stabilitu a pevnost. LED osvětlení doplněné zrcadlem, úložný prostor s mechanickým otevíráním a matrace DE LUX jsou přídavky, které vám zajistí dokonalý spánek. Vyberte si ten nejlepší design, velikost a materiál pro vaší postel.

Expedo Čalouněná postel ZENONE s LED osvětlením

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.