Designová postel Anastasia s úložným prostorem a látkou Trinity: Zelená (2327)

Ním materiálem pro čalouněné postele.
ÚLOŽNÝ PROSTOR
Jednou z výhod této postele je praktický úložný prostor, který poskytuje dostatek místa pro uskladnění Vašich věcí. Prostor je umístěn pod lamelovým roštem, což zajišťuje optimální využití prostoru a zároveň chrání Vaše věci před prachem a nečistotami. Prostor se otevírá s pomocí kovového rámce, který snadno manipulujete a naprosto bezpečně. Úložný prostor je také skvělým řešením pro menší byty, kde každý centimetr prostoru má svůj význam.

Moderní a stylová postel Anastasia
Postel Anastasia je moderní a stylová čalouněná postel v zelené barvě, která se hodí k mnoha různým interiérům. Je vybavena lamelovým roštem, který zajišťuje optimální podporu Vašeho těla během spánku. Postel je vhodná pro páry i jednotlivce a nabízí širokou škálu příležitostí ke kombinaci s různými typy matrací.

King size rozměr postele
Rozměr king size postele 180 x 200 cm je ideální pro dvě dospělé osoby, které si chtějí užít svobodu a komfort při spánku. Postel nabízí dostatek prostoru pro pohodlný spánek a současně zabírá minimální prostor v místnosti. Rozměr postele 180 x 200 cm je také velmi praktický pro rodiny s dětmi, kdy se na posteli pohodlně ucpe celá rodina.

Výhody čalouněných postelí
Čalouněné postele nabízí mnoho výhod, jako je pohodlí a měkký dotek čalouněných stran postele. Tyto postele jsou navíc vyrobeny z kvalitních materiálů, které se snadno udržují v čistotě a vydrží dlouhodobé používání. Čalouněné postele jsou také skvělým řešením pro ty, kteří chtějí něco výjimečného a originálního do svého interiéru.

Látková tkanina Trinity
Látková tkanina Trinity je v moderním designu postele Anastasia skvělou volbou díky svým v

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.