Béžová zahradní židle Kave Home Shann – stylový kousek s výpletem


Béžová zahradní židle Kave Home Shann – styl s výpletem

Unikátní výplet židle

Židle Kave Home Shann se odlišuje provazovým výpletem, který na první pohled zaujme. Vytváří zajímavý paprskovitý motiv a je dostatečně pevný a zároveň příjemný – posezení na této židli si díky němu zamilujete.

Vzdušnost pro horké letní dny

Díky této konstrukci je zajištěna vzdušnost, kterou oceníte především v horkých letních měsících. Židle bude snadno přístupná vzduchu, což znamená, že nebude zadržovat teplo. Takže i když bude největší letní žár, budete se moci na židli v klidu a pohodlně zrelaxovat.

Vhodné pro krytý exteriér

Tento výrobek je vhodný pouze pro krytý exteriér. To znamená, že ho můžete umístit na balkón, terasu či zahrádku, ale pouze na místě, kde se nedostane přímé slunce ani déšť. Tento kousek si musíte vážit jako skvělého společníka pro relaxaci na čerstvém vzduchu.

Doporučení pro prodloužení životnosti

Pro prodloužení životnosti tohoto produktu doporučujeme ho chránit před horkým sluncem a deštěm. Pokud si židli chcete udržovat krásnou a živou co nejdéle, potom byste ji měli přikrývat při nepříznivém počasí. Toto opatření minimalizuje výskyt škodlivých účinků na materiál.

Údržba židle

K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky, protože by to mohlo zanechat nežádoucí stopy či poškodit výplet židle.

Chcete-li si užít venkovní pohodlí s nezaměnitelným komfortem a stylovým designem, nakupujte Béžovou zahradní židli Kave Home Shann s výpletem ještě dnes a podejte první krok k nadcházejícím letním radovánkám!

Kave Home Shann

Kave Home Shann

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.