ASIR Jídelní stůl COSTA bílá – styl a funkčnost do vašeho interiéru

ASIR Jídelní stůl COSTA bílá je ideálním doplňkem do vašeho interiéru. Tento prostorný jídelní stůl skvěle slouží pro rodinné večeře nebo oslavy s přáteli.

Prostorný jídelní stůl

COSTA jídelní stůl je dostupný ve třech barevných provedeních, takže si můžete vybrat ten nejlepší pro váš domov. Tento jídelní stůl je součástí kolekce COSTA a naleznete zde i kompletní jídelní sestavy v různých složeních.

Jídelní stůl stojí na kvalitních, stabilních nohách z habrového dřeva, které zajišťují pevnost a stabilitu. Desky jsou potažené melaminem o tloušťce 18 mm, což zajišťuje vysokou odolnost a snadnou údržbu. Melaminem potažená deska je odolná proti poškrábání a opotřebení a snadno se čistí. Stůl tak bude vypadat i po letech používání jako nový.

Jídelní stůl COSTA bílá je skvělou volbou pro ty, kteří chtějí mít v obývacím pokoji nebo kuchyni stůl, který je moderní a praktický.

Úžasná kombinace stylu a funkčnosti

Nebudete litovat své volby, pokud zvolíte tento jídelní stůl. Bílá barva dodá vašemu domovu na eleganci a moderním vzhledem. Kombinace habrového dřeva a melaminových desek zajišťuje skvělou kvalitu a odolnost tohoto produktu.

Jednoduchý design a vkusná kombinace bílého a dřevěného provedení z tohoto stolu udělají nejen praktický prvek pro vaši domácnost, ale také stylovou dekoraci.

Jednoduchý a moderní design tohoto stolu se skvěle hodí do každého interiéru. Výška stolu je přizpůsobena pro pohodlnou sedací pozici a šířka stolu je 120 cm, což dokáže pojmout až 6 lidí. S jídelním stolem COSTA se stanete nejen hostitelskou hvězdou, ale také získáte praktický doplněk pro každodenní použití.

Tak neváhejte a pořiďte si jídelní stůl COSTA bílá, který najdete na stránkách esrom.cz. S touto kvalitní investicí budete spokojeni na dlouhá léta.

ASIR Jídelní stůl COSTA bílá – styl a funkčnost do vašeho interiéru

Pro více informací klikněte sem: https://www.esrom.cz/produkt/asir-jidelni-stul-costa-bila

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.