ASIR Jídelní lavice VINA: Borovice atlantic zelená – dokonalá kombinace estetiky a pohodlí pro vaši jídelnu

ASIR Jídelní lavice VINA je vyrobena v dekoru borovice atlantic a sedák na sebe upoutává pozornost svým zeleným dekorem. Tato moderní jídelní lavice nabízí nejen pohodlné sezení při stolování, ale také úložný prostor.

Estetický design

ASIR Jídelní lavice VINA je dokonalou kombinací estetiky a pohodlí. Borovice atlantic vytváří příjemnou a moderní atmosféru, a to díky svému světle zelenému dekoru. Lavice tak snadno dokáže zpříjemnit večerní jídlo rodiny, ale i například romantickou večeři pro dva.

Pohodlné sezení a úložný prostor

Sedák na jídelní lavici je vyroben z pevných 18mm silných desek pokrytých 100% melaminem v dekoru borovice atlantic a v zelené barvě. Tato kombinace materiálů zajišťuje komfortní sezení a snadnou údržbu. Lavice stojí na habrových nohou, které garantují pevnost a spolehlivost.

Lavice VINA také nabízí praktický skladovací prostor pod sedákem. Jeho rozměry jsou následující:

  • Šířka: 95 cm
  • Hloubka: 27 cm
  • Výška: 12 cm

Rozměry a výška sedu

Jídelní lavice VINA má následující rozměry:

  • Šířka: 110 cm
  • Hloubka: 40 cm
  • Výška: 51 cm
  • Výška sedu: 51 cm

Pokud hledáte moderní a pohodlný nábytek pro vaši jídelnu, jistě vás zaujme tato jídelní lavice VINA od značky ASIR. Najdete ji na stránkách https://www.maliboo.cz/produkt/asir-jidelni-lavice-vina-borovice-atlantic-zelena

ASIR Jídelní lavice VINA: Borovice atlantic zelená

ASIR Jídelní lavice VINA je dokonalou volbou pro moderní jídelnu, která nepostrádá ani komfort a praktičnost. Díky svému designu a materiálovému zpracování nabízí luxusní pocit i užitečné úložné prostory.

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.