Antracitová kovová skládací židle Fermob Bistro – kvalita a design do zahrady


Původ a historie židle Bistro

Celokovová židle Bistro je inspirována židlemi, které byly vyráběny na konci 19. století a které byly typické pro prodejce limonád a rychlého občerstvení. Jednoduchý design a skládací konstrukce umožňovaly snadno přemísťovat židle podle potřeby.

Moderní pojetí židle Bistro

Dnešní moderní pojetí této židle neztratilo nic ze své předešlé slávě ani funkčnosti. Naopak, model, který představuje společnost Fermob, získal na vynalézavosti a veselosti. Židle Bistro jsou dokonalým spojením kvality a designu pro venkovní použití.

Vybrat si můžete ze široké palety barev

Při výrobě židle Bistro společnost Fermob nezapomíná ani na estetiku. Možnost výběru konstrukce ze 24 barev dle vzorníku umožňuje každému zákazníkovi najít svůj oblíbený odstín.

Antracitová kovová skládací židle Fermob Bistro

Kvalita na prvním místě

Židle Bistro jsou vyráběny z prvotřídních materiálů a jsou testovány tak, aby splňovaly standardy kvality evropských norem (NF EN 581-1 a NF EN 581-2). Exkluzivní systém antikorozní úpravy pro venkovní použití a anti-UV práškový lak (standardizované testy AFNOR) dělá z židle ideálního společníka jak do venkovních, tak i do komerčních prostor.

Jak na údržbu židlí Bistro

K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Závěr

Antracitová kovová skládací židle Fermob Bistro je skvělým doplňkem pro Vaši zahradu nebo terasu. Kvalita materiálů a precizní zpracování zaručují dlouhou životnost a spolehlivost židle. Navíc, díky širokému výběru barev, si můžete vybrat ten správný odstín, který bude perfektně ladit s Vaším exteriérem.

Příspěvek byl publikován v rubrice NEWs a jeho autorem je NEWs. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.